Camper zelf bouwen

    Links websites over zelfbouw van campers

Stephan en Mascha zijn druk met de restauratie van een Fiat 238E kampeerauto uit 1981. Een verslag met veel foto

 

Danny Verslype uit België maakte een website met een fotoreportage van de ombouw van zijn Volkswagen LT, alweer een paar jaren geleden.

 

 

Op een aparte pagina zijn veel antwoorden verzameld op veel gestelde vragen over de MB 408 en 508.
bezoek »

 

Mercedes Benz 508D uit 1980, op dit onderstel is in 1990 een nieuwe originele Mercedes cabine en een Polyester opbouw uit één geheel geplaatst. De Camper is na 16 jaar gebruik nog in een bijna nieuwe conditie

Winnebago LeSharo - Beschrijving en foto's van de renovatie van een camper.
 

Een website over de zelfbouw van de camper "Winnie". Aanschaf, ombouw en reisverhalen!

Volkswagen LT

 

 

Pim Kielen beschrijft op zijn fraaie website "Dutch Cheddar" uitgebreid de ombouw van zijn Landrover 101FC tot kampeerauto voor een reis door Afrika.

 

 

 Wolfi's Wohnmobil Wahnsinn. Achter deze vreemde titel gaat zeer uitgebreide site over alle aspecten van het ombouwen van een busje schuil. Een aanrader!

 

Klaus Donnert is druk met de ombouw van een Iveco-bus.

 

 

Jan Mondria werkt aan eenzelfde project, zijn brandweerauto is een DAF uit 1966.
De site gaat speciaal over de ombouw van vrachtwagen naar camper. Tevens informatie over het rijden in het buitenland met een wagen van boven de 3500 kg.

 

 

Het ombouwen/bouwen en herstellen van 4x4 , campers en moto's , het vervaardigen van alle onderdelen en toestellen hiervoor .

http://campers-4x4-motoren.skynetblogs.be/

Leen van Wingerden bouwde een Mercedes brandweerauto om tot camper en doet hiervan uitgebreid verslag op zijn homepage.

Paul's Homepage
Ook een zelfbouwer, op basis van Mercedes MB208DX. Veel informatie en veel links!

 

 Albert Lukens bouwde een camper op basis van een ex-ambulance Mercedes 508D. Met enkele originele oplossingen.

 

 

Een kampeerauto in aanbouw van Dick de Groot, één van de eerste camper-sites in Nederland. (Dick is in het voorjaar van 2003 overleden).  Mercedes 508D  

 

 

 

Camperzone.nl van Marius van Nistelrooij gaat over het technische gedeelte van de kampeerauto: motor, onderstel etc.

 

 

Sunrise is het nieuwe project van Peter Meijer. De ombouw van een Volkswagen T4 4x4 met de bedoeling die te gaan verhuren.
 

Navigator heet het ombouw-project van Peter Meijer. Stap-voor-stap neemt hij je mee bij de ombouw van zijn post-rode TPG-Mercedes naar een fraaie camper! Bezoek zijn website op http://www.memo-news.nl/